इन्द्रको… जस्तो नाम, त्यस्तै काम

तरहरा/अहिलेको कलियुगमा यो र्दुलभ घट्ना नै मान्न सकिन्छ कि, अमेरिकी डलर बाटोमा भेट्छन्, त्यो पनि २२ हजारभन्दा माथि अनि, सामाजिक संजालबाट आव्हान गर्छन हराउनु हुने महानुभावले सम्पर्क गर्नुहोला भनेर । नाम जस्तै काम गर्नेहरु थोरै भेटिने यो कलियुगमा तरहराका इन्द्रले भने जस्तो नाम, त्यस्तै काम गरे । अर्थात, भगवानको जस्तै नाम, भगवानको जस्तै काम । उनले बाटोमा भेटिएको इन्द्र बहादुर गुरुङ को पर्स र कागजपत्रलाई खिचेर फेशबुकमा हालिदिए । पैसा र नागरिकता हराएका इन्द्रलाई राहत मिल्यो ।…

Review Overview

भेटिएको इन्द्र बहादुर गुरुङ को पर्स र कागजपत्रलाई खिचेर फेशबुकमा हालिदिए ।

सामाजिक संजालमा इन्द्र, क्लिक गर्नुहोस् ।

तरहरा/अहिलेको कलियुगमा यो र्दुलभ घट्ना नै मान्न सकिन्छ कि, अमेरिकी डलर बाटोमा भेट्छन्, त्यो पनि २२ हजारभन्दा माथि अनि, सामाजिक संजालबाट आव्हान गर्छन हराउनु हुने महानुभावले सम्पर्क गर्नुहोला भनेर ।

नाम जस्तै काम गर्नेहरु थोरै भेटिने यो कलियुगमा तरहराका इन्द्रले भने जस्तो नाम, त्यस्तै काम गरे । अर्थात, भगवानको जस्तै नाम, भगवानको जस्तै काम ।

उनले बाटोमा भेटिएको इन्द्र बहादुर गुरुङ को पर्स र कागजपत्रलाई खिचेर फेशबुकमा हालिदिए । पैसा र नागरिकता हराएका इन्द्रलाई राहत मिल्यो । उनले फोन गरिसकोको इन्द्र बस्नेतले बताए । उनको बिएण्डबि चोकमा अम्बिका किरान स्टोर छ ।

संयोग नै मान्नुपर्छ दुबैजनाको नाम इन्द्र पर्न गयो ।

लोकल खबरले फोन सम्पर्क गर्दा इन्द्र बस्नेतले आफ्नो लोभीपापी मन नभएको र अरुको धन खाएर कहिले उभो नलागिने बताए ।

“गुरुङ विदेशबाट आउनुभएको रहेछ । तरहरा आउदा खसेछ । सम्पर्क भईसक्यो, भोलीपर्सि आउछु भन्नुभएको छ ।”, बस्नेतले मोबाईल सम्पर्कमा भने, “पर्स, पैसा र नागरिकता सुरक्षित छ ।”

हामी इन्द्र बस्नेतलाई हार्दिक कृतज्ञता ज्ञापन गर्दछौं ।

इन्द्र बस्नेतले फेशबुक स्टाटस् ।

सहयोग गर्नु होला ११
नाम ( इन्द्र बाहादुर गुरुङ
ठेगाना ( मुलपानी १ भोजपुर , बुबा को नाम ( टीका बा गुरुङ रहेको उक्त ब्याक्ती को पर्स , नेपाली पैसा र बिदेशी पैसा गरि लगभग २२ हजार भन्दा माथी र उहाको नेपाली नागरिकको कपि फेला परेको छ । तपाईं कोही ले चिन्नु हुन्छ भने मेरो नम्बर ढडज्ञडद्धण्ढछघठ वा ढडद्धद्दघद्धटण्टण् मा सम्पर्क राखी उक्त सामान लिन अनुरोध गर्द्छु ।
मेरो ठेगाना इटहरी २० तरहरा द्य७द्य चोक
अम्बिका किराना स्टोर
फेला परेको सामान का तस्बिर निम्न छन ।

तरहरा/अहिलेको कलियुगमा यो र्दुलभ घट्ना नै मान्न सकिन्छ कि, अमेरिकी डलर बाटोमा भेट्छन्, त्यो पनि २२ हजारभन्दा माथि अनि, सामाजिक संजालबाट आव्हान गर्छन हराउनु हुने महानुभावले सम्पर्क गर्नुहोला भनेर । नाम जस्तै काम गर्नेहरु थोरै भेटिने यो कलियुगमा तरहराका इन्द्रले भने जस्तो नाम, त्यस्तै काम गरे । अर्थात, भगवानको जस्तै नाम, भगवानको जस्तै काम । उनले बाटोमा भेटिएको इन्द्र बहादुर गुरुङ को पर्स र कागजपत्रलाई खिचेर फेशबुकमा हालिदिए । पैसा र नागरिकता हराएका इन्द्रलाई राहत मिल्यो ।…

Review Overview

About Local Khabar

यो डिजिटल स्वरूपमा लोकल खबर साप्ताहिकको अनलाईन संस्करण हो ।

Leave a Reply

x

Check Also

सरित सम्मानित

बिराज प्रधान  लोकल खबरका सल्लाहकार सम्पादक तथा स्वादेश नेपाल डट कमका प्रमुख सम्पादक एवं चर्चित ...