सुनचाँदी व्यवसायीद्धारा आत्माहत्या

तरहरा/यहाँका एक सुन व्यवसायीले बुधबार विहान आफ्नै निवास रामधुनी ७ पञ्चायनमा आत्माहत्या गरेका छन् । मनकामना ज्वेलर्सका रमेश गजमेरले आत्महत्या गरेका हुन् । प्रहरी कार्यालय पकलीका अनुसार, घट्ना बारे अनुसन्धान भईरहेको छ । पछिल्लो समय, सुनचाँदी व्यवसायमा भएको घट्नाहरुसँग जोडिएर हेरिएको बजारु हल्ला भए पनि आत्माहत्याको वास्तविक कारण भने हालसम्म पत्ता लाग्न नसकेको प्रहरी सुत्रको भनाई छ । तस्वीर टाकुरा साप्ताहिक । विवेक विवश रेग्मी ।

Review Overview

घट्ना बारे अनुसन्धान भईरहेको छ ।

तरहरा/यहाँका एक सुन व्यवसायीले बुधबार विहान आफ्नै निवास रामधुनी ७ पञ्चायनमा आत्माहत्या गरेका छन् । मनकामना ज्वेलर्सका रमेश गजमेरले आत्महत्या गरेका हुन् ।

रमेश गजमेर

प्रहरी कार्यालय पकलीका अनुसार, घट्ना बारे अनुसन्धान भईरहेको छ । पछिल्लो समय, सुनचाँदी व्यवसायमा भएको घट्नाहरुसँग जोडिएर हेरिएको बजारु हल्ला भए पनि आत्माहत्याको वास्तविक कारण भने हालसम्म पत्ता लाग्न नसकेको प्रहरी सुत्रको भनाई छ ।

तस्वीर टाकुरा साप्ताहिक । विवेक विवश रेग्मी ।

तरहरा/यहाँका एक सुन व्यवसायीले बुधबार विहान आफ्नै निवास रामधुनी ७ पञ्चायनमा आत्माहत्या गरेका छन् । मनकामना ज्वेलर्सका रमेश गजमेरले आत्महत्या गरेका हुन् । प्रहरी कार्यालय पकलीका अनुसार, घट्ना बारे अनुसन्धान भईरहेको छ । पछिल्लो समय, सुनचाँदी व्यवसायमा भएको घट्नाहरुसँग जोडिएर हेरिएको बजारु हल्ला भए पनि आत्माहत्याको वास्तविक कारण भने हालसम्म पत्ता लाग्न नसकेको प्रहरी सुत्रको भनाई छ । तस्वीर टाकुरा साप्ताहिक । विवेक विवश रेग्मी ।

Review Overview

About Local Khabar

यो डिजिटल स्वरूपमा लोकल खबर साप्ताहिकको अनलाईन संस्करण हो ।

Leave a Reply

x

Check Also

सरित सम्मानित

बिराज प्रधान  लोकल खबरका सल्लाहकार सम्पादक तथा स्वादेश नेपाल डट कमका प्रमुख सम्पादक एवं चर्चित ...