फरक किसिमले र्याली !

Paid Ads.

धरान खबर

जेसीज सप्ताह २०७४ को अवसरमा धरानले यसपटक फरक किसिमले र्याली गर्दैछ । सम्भवतः यो नौंलो आयोजना शहरमा नै पहिलो हो ।

र्याली  भदौं ८ गते बिहिबार धरानको लोकतान्त्रिक चौतारीबाट विहान ७ बजेदेखि शुरु हुने ¥यालीका संयोजक तथा धरानका साईकलिष्ट, युवा अभियन्ता, समाजसेवी एवं टक्स माउण्टेन बाईक स्टोरका प्रोपाईटर कृष्ण केःशीले जानकारी दिए । उनका अनुसार, बृहत साइकल र्यालीमा सबै उमेरकाले सहभागि जनाउन पाउनेछन् ।

धरान खबर जेसीज सप्ताह २०७४ को अवसरमा धरानले यसपटक फरक किसिमले र्याली गर्दैछ । सम्भवतः यो नौंलो आयोजना शहरमा नै पहिलो हो । र्याली  भदौं ८ गते बिहिबार धरानको लोकतान्त्रिक चौतारीबाट विहान ७ बजेदेखि शुरु हुने ¥यालीका संयोजक तथा धरानका साईकलिष्ट, युवा अभियन्ता, समाजसेवी एवं टक्स माउण्टेन बाईक स्टोरका प्रोपाईटर कृष्ण केःशीले जानकारी दिए । उनका अनुसार, बृहत साइकल र्यालीमा सबै उमेरकाले सहभागि जनाउन पाउनेछन् । https://www.youtube.com/watch?v=ZbQ3FCNNX4I

Review Overview

About Local Khabar

यो डिजिटल स्वरूपमा लोकल खबर साप्ताहिकको अनलाईन संस्करण हो ।

Leave a Reply

x

Check Also

सरित सम्मानित

बिराज प्रधान  लोकल खबरका सल्लाहकार सम्पादक तथा स्वादेश नेपाल डट कमका प्रमुख सम्पादक एवं चर्चित ...